Skindulgence®

Skindulgence® - viditelně vyhlazuje vrásky během 30 minut bez riskantních chirurgických zákroků a galvanické žehličky na vrásky.

VYPADAT MLADĚ NEBYLO nikdy TAK JEDNODUCHÉ.

  • Skindulgence® dává pokožce mladistvější a krásnější vzhled
  • Vyhlazuje jemné rýhy a vrásky už po 30 minutách
  • Zlepšuje tón a barvu pokožky
  • Zpevňuje obličejové svaly

Pouhých třicet minut vám ubere několik let, vrásek a vy budete vypadat mnohem mladší.

Třicetiminutový faceliftingový systém bez chirurgického zásahu Skindulgence® se často přirovnává ke cvičení obličejových svalů. Pokožka na vašem obličeji je jednou z mála oblastí, kde jsou nervová zakončení skutečně uchycena k pokožce. Tak jako je tomu u izometrických cvičení, kdy proti sobě tlačíte dvě svalové skupiny, maska systému Skindulgence® tvrdne na vaší pokožce, a vytváří tak protilehlý povrch. Proti tomuto povrchu pak mohou obličejové svaly provádět právě taková cvičení. Při pravidelném používání systému stejně jako při pravidelném cvičení začnete cítit, že vaše obličejové svaly jsou napjatější. Pocítíte také, že váš obličej je plný života a krásný, neboť rostlinné přísady upravují přirozenou rovnováhu vaší kůže.

Obdobně jako je tomu u cvičení, optimální výsledky přináší pouze pravidelné užívání přípravku. Pro maximální přínos používejte třicetiminutový faceliftingový systém Skindulgence® každý druhý den v průběhu prvních devadesáti dnů a následně dvakrát týdně.

Samozřejmostí je také použití masky v bd studiu!

NÁVOD K DOMÁCÍMU POUŽITÍ:

První krok: Cleanser - pomocí této přípravné čístící emulze zbavte svou tvář líčidel a případných nečistot. Důkladně opláchněte vodou a jemně osušte.

Druhý krok: Masque - naneste tuto liftingovou emulzi pomocí čistých prstů, namáčených ve vodě. Vymačkněte si do dlaně druhé ruky tolik emulze, aby vytvořila kolečko o průměru cca 2 cm. Nanášejte směrem nahoru a do stran navlhčenými prsty. Začněte na krku a nanášejte směrem nahoru a do stran. Dále postupujete nahoru a do stran od středu brady směrem k uším. Pokračujte nahoru a do stran po tváři a nahoru a do stran nad obočím až ke vlasům. Naneste masku také od vnějšího koutku očí k nosu. Nechte zaschnout po dobu 20 až 25 minut. Pro odstranění navlhčete teplou vodou. Omyjte důkladně vodou.

Třetí krok: Moisturizer - pleťové mléko naneseme nakonec na pokožku ve směru nahoru a do stran. Nejlepších výsledků dosáhnete používáním masky třikrát týdně po dobu prvních 90 dní a potom dvakrát týdně Jestliže se objeví zarudnutí, nebo podráždění pokožky, přestaňte používat.

Cena setu pro domácí použití:    2500,-Kč

Výrobek nebyl testován na zvířatech.