Návštěvní kniha

Vytvořeno 02.04.2010 22:12:10 | Poslední změna 19.03.2016 01:37:06
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "3806":
 
taky chci! ???
Rail tycoon 3 download
паводковая ситуация в комсомольске на амуре 31 новости 01 09 2013 http://corp-mebel.ru/catalog/textile/bath_mat_round/ - праздничные дни в 2013году http://www.ecpb.ru/user/bonOptops/ - пожар в электричке шаховская москва взыскание с иностранного представительства mars one http://www.ukrat.ru/index.php?/vydelenie-doli-v-nature-v-kvartire-zemelnom-uchastke-dome-vydel-doli-v-inoj-sobstvennosti-imushhestve.html - выдел имущества в натуре http://studall.ru/dip/57-buxgalterskij-uchet-v-byudzhetnyx-organizaciyax.html#comment - классы опасности отходов таблица штрафов гибдд с 1 сентября 2013 года для печати
Iva je moc šikovná,milá...všem doporučuji...Už se nemůžu dočkat,až zase dorazím na skvěle provedenou masáž. smiley
Je to sice už dlouhá doba,kdy jsem u p Ivanky byla, ale stále na ni ráda vzpomínám. Líčila mě na svatbu a musím říci, že jsem byla nadmíru spokojená.Přesně odhadla v čem se budu cítit dobře, ani jsem nemusela nic říkat. Odešla jsem max.spokojená a mohu jen doporučit. P.Ivanka je moc příjemná a milá pani:-))) Děkuji:-)))
I já se přidávám s velkou chválou. Chodím k Ivance pravidelně na masáže a je konec mým migrénám. A kosmetika? Lepší péči neznám.
Ivanko, moc,moc děkuji za pomoc s nepříjemným akné. smiley Konečně mám obličej jako dospělá žena smiley
Hodnotím 1 - vždy milý přístup, vzorná péče, kvalitní kosmetika za dobrou cenu, zkrátka bezvadný relax s výbornými výsledky, doporučuji všem ženám i dívkám. Jen tak dál!!!
Moc pěkné stránky, děkuji za vstřícný přístup při výběru kosmetiky a přeji hodně úspěchů.
Ivanko, moc děkuji za skvělou péči Dlouho jsem si tak úžasně neodpočala jako u Vás na kosmetice. Pleť vypadá krásně. Už se těším na příště.
smiley
Milá Ivanko,přeji hodně milých a spokojených zákazníků,kteří poznají,že svoji práci děláš i srdcem.Hodně štěstí a zdraví.