Fórum

Návštěvní kniha

Vytvořeno 02.04.2010 22:12:10 | Poslední změna 19.03.2016 01:37:06
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "9892":
 
taky chci! ???
Rail tycoon 3 download
паводковая ситуация в комсомольске на амуре 31 новости 01 09 2013 http://corp-mebel.ru/catalog/textile/bath_mat_round/ - праздничные дни в 2013году http://www.ecpb.ru/user/bonOptops/ - пожар в электричке шаховская москва взыскание с иностранного представительства mars one http://www.ukrat.ru/index.php?/vydelenie-doli-v-nature-v-kvartire-zemelnom-uchastke-dome-vydel-doli-v-inoj-sobstvennosti-imushhestve.html - выдел имущества в натуре http://studall.ru/dip/57-buxgalterskij-uchet-v-byudzhetnyx-organizaciyax.html#comment - классы опасности отходов таблица штрафов гибдд с 1 сентября 2013 года для печати
Iva je moc šikovná,milá...všem doporučuji...Už se nemůžu dočkat,až zase dorazím na skvěle provedenou masáž. smiley
Je to sice už dlouhá doba,kdy jsem u p Ivanky byla, ale stále na ni ráda vzpomínám. Líčila mě na svatbu a musím říci, že jsem byla nadmíru spokojená.Přesně odhadla v čem se budu cítit dobře, ani jsem nemusela nic říkat. Odešla jsem max.spokojená a mohu jen doporučit. P.Ivanka je moc příjemná a milá pani:-))) Děkuji:-)))
I já se přidávám s velkou chválou. Chodím k Ivance pravidelně na masáže a je konec mým migrénám. A kosmetika? Lepší péči neznám.
1